تـحـقـیـق کـن
تحقیق و مقالات دانش آموزی و دانشجویی

سفارش انجام تایپ

تحقیق کن با بهره گیری از تجربه خود در انجام پروژه های مشتریان آمادگی ارائه خدمات تایپ را هم در سایت تحقیق کن ایجاد کرده است.

تمامی عزیزانی که توانایی و یا زمانی کافی جهت انجام تایپ فارسی ، انگلیسی، عربی ، فرمول و ریاضی ، جدول فارسی ، جدول انگلیسی و مطالب مورد نظر خود را ندارند می توانند آن ها را به تحقیق کن بسپارند تا در کمترین زمان ممکن سفارش و تایپ خود را تنها در عرض چند ساعت دریافت کنند .

فقط کافی است مطالب خود را به صورت عکس، صدا و یا جزوه از طریق فرم ارسال سفارش پروژه ، ارسال نمایید.

 

اگر سفارش تایپ شما به صورت فوری می باشد با شماره پشتیبانی ۰۹۱۴۴۱۰۳۰۰۲ تماس حاصل فرمایید.

 

ما در موقعیت های مختلفی نیاز به تایپ فایل هایمان پیدا می کنیم و اگر خودمان فرصت یا مهارت کافی برای تایپ نداشته باشیم، به سراغ تایپیست می رویم. البته برخی ها فکر می کنند تایپ از روی فایل فقط شامل تایپ از روی کتاب، عکس، فایل پی دی اف و .‌‌.است. اما خدمات تایپ انواع مختلف دیگری نیز دارد.

Type multi column in Word - سفارش انجام تایپ

سفارش انجام تایپ فوری

تایپ فوری تایپی است که در زمان بسیار کم انجام می گیرد به طوری که زمان انجام آن کم و بیش بین ۴۵ دقیقه تا ۴ و … است.البته زمان تایپ فوری به حجم تایپ هم مربوط می شود.تیم تحقیق کن توانایی انجام تایپ ۵۰۰ صفحه و حتی بیشتر را در روز داراست و تلاش می کند مشتریان را راضی نگه دارد.

اگر سفارش تایپ شما تایپ فوری می باشد و آن را در عرض چند ساعت می خواهید با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

تفاوتی نمیکند که سفارش شما فارسی ، انگلیسی ، عربی ، ریاضی یا جدول و نمونه سوالات امتحانی باشد.شما می توانید با اعتماد به تحقیق کن این مسئولیت را به ما بدهید.

 

تایپ از تصاویر و اسناد (دست نویس)

تایپ در تحقیق کن در زمینه های مختلفی انجام می گیرد که یکی از آنها تایپ از اسناد و تصاویر و فایل های pdf می باشد.اگر تایپ شما بر روی کاغذ است شما می توانید از آن کاغذ عکس بگیرید یا اسکن کنید و برای ما ارسال کنید دیگر جای نگرانی نیست ما آن را بدون ایراد و بدون اشکال به شما تحویل می دهیم.

هدف ما جلب رضایت شماست و سعی بر این داریم که کیفیت تایپ را بالا نگه داریم.

typing hands - سفارش انجام تایپ

 

تایپ از فایل های صوتی

اگر شما فایل صوتی در هر زمینه ای از جمله سخنرانی، شغلی، درسی، علمی و … دارید که می خواهید متن نوشته شده  آن را داشته باشید،شما می توانید فایل های صوتی و تصویری خود را جهت تایپ و تبدیل به اسناد ورد به ما بسپارید.

تایپ از روی صدا  نسبت به تایپ از روی متن و کتاب سختی های بیشتری دارد. چون تایپیستی که از روی عکس نوشته یا کاغذ نوشته ای را تایپ می کند می تواند به راحتی متن را ببینند و همان را بنویسد. اما وقتی می خواهیم متنی را از روی فایل صوتی به صورت نوشتاری در بیاوریم نیاز به دقت و تمرکز بالا داریم تا کلمات و جملات را کامل متوجه شویم و به سرعت بالایی احتیاج داریم تا آن را به متن تایپ شده در بیاوریم.اگر در تایپ صوتی سرعت بالایی نداشته باشیم تایپ صوتی میتواند زمان خیلی زیادی از ما بگیرد.

rates for typing documents factors - سفارش انجام تایپ

بعضی وقت ها فایل صوتی ما ممکن است به زبان دیگری به عنوان مثال انگلیسی و عربی و غیره باشد.در این موارد تایپیست باید به زبان های دیگری آشنایی بهتری داشته باشد تا بتواند کار خود را با کیفیت به اتمام برساند.

تایپ کننده هایی که در تحقیق کن به فعالیت می پردازند توانایی انجام کار با کیفیت بالایی را دارند و توانایی درک و فحم درستی را از فایل صوتی دارند.

 

فرمت استاندارد در تایپ متون

در متون فارسی و عربی:

فونت

اندازه فونت فاصله خطوط اندازه کاغذ حاشیه صفحه
B Nazanin ۱۶ ۱٫۵ A4 حالت نرمال ورد

در متون انگلیسی:

فونت اندازه فونت فاصله خطوط اندازه کاغذ حاشیه صفحه
Times New Roman ۱۶ ۱٫۵ A4 حالت نرمال ورد

در متون ریاضی و جدول:

فونت اندازه فونت فاصله خطوط اندازه کاغذ حاشیه صفحه
B Nazanin ۱۶ ۱٫۱۵ A4 حالت نرمال ورد

 

تعرفه تایپ (صفحه ای)

زبان پروژه نرخ
فارسی ۹۰۰۰ ریال
انگلیسی ۲۰۰۰۰ ریال
عربی ۲۵,۰۰۰ ریال
فرمول و ریاضی ۲۱,۰۰۰ ریال
جدول فارسی ۱۷,۰۰۰ ریال
جدول انگلیسی ۲۵,۰۰۰ ریال
فارسی + انگلیسی ۱۵,۰۰۰ ریال
فارسی + فرمول ۱۵,۰۰۰ ریال
فارسی + عربی ۱۵,۰۰۰ ریال
فارسی + جدول ۱۵,۰۰۰ ریال

 

همین الان می توانید سفارش تحقیق خود را ثبت کنید !

مشاهده نمونه کارها ثبت سفارش پروژه صفحه اصلی