این سوالات برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کافی است و به خواندن کتاب نیاز نمی باشد.

 

بیش از ۱۰۰ سوال آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۶ با جواب

به خواندن کتاب نیاز نمی باشد

این سوالات برای قبولی در آزمون کافی است و نیاز به خواندن کتاب نیست

با خواندن این نمونه سوالات قبولی شما تضمین میشود ۱۰۰%

 

این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۹۶ برگزار شده لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات صحیح می باشد.با خواندن این سوالات قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین میکنیم.بسته نمونه سوالات آیین نامه شامل بیست و دو آزمون بوده و در هر آزمون ۳۰ سوال طراحی شده است.

چرا نمونه سوالات آزمون آیین نامه حل کنیم ؟

تاثیری که حل نمونه سوالات آزمون آیین نامه با جواب در قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی دارد انکار ناپذیر است . متقاضیان گواهینامه پایه ۳ رانندگی باید دقت داشته باشند که برای قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه رانندگی خود راه میان بری وجود دارد و آن هم حل نمونه سوالات آیین نامه می باشد .

با توجه به بازخورد های که از متقاضیان گواهینامه رانندگی و کسانی که توانستند در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی و آزمون آیین نامه مقدماتی نمره قبولی را بیاورند متوجه به خوبی این موضوع را دریافته ایم که حل نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی می تواند تاثیری بیش از خواندن کتاب آیین نامه داشته باشد .

یعنی شما صرفا با خواندن و حل نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی می توانید در بار اول در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی قبول شوید .

اگر شما نیز آزمون آیین نامه اصلی یا آزمون آیین نامه مقدماتی دارید این مقاله را تا پایان بخوانید چراکه می خواهیم با هم تعدادی از مهم ترین نمونه سوالات آزمون آیین نامه با جواب را بررسی کنیم . در پایان نیز می توانید دانلود نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی کنید .

1 - نمونه سوال آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 96،97 (با جواب )

2 - نمونه سوال آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 96،97 (با جواب )

3 1 - نمونه سوال آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 96،97 (با جواب )

khate zir - نمونه سوال آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 96،97 (با جواب )به نمونه سوالات کامل و جامعی نیاز دارید ؟ کلیک کنید.

 

این سوالات عینا در آزمون اصلی آیین نامه آمده است

پشتیبانی (از طریق تلگرام) : ۰۹۳۹۱۰۷۵۱۰۸

شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ این محصول، همان لحظه قادر به دریافت محصول خواهید بود. این فرایند کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام میپذیرد.جهت پرداخت مبلغ این محصول شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ محصول را پرداخت نمایید.

دریافت فایل pdf بلافاصله پس از پرداخت وجه

قیمت ها را مقایسه و سپس برای خرید اقدام کنید

فقط با پرداخت ۳ هزار تومان

به راهنمایی برای چگونگی خرید این محصول نیاز دارید؟

خرید و دانلود

 

0/5 (0 Reviews)

,,