تـحـقـیـق کـن
تحقیق و مقالات دانش آموزی و دانشجویی

قانون جذب

بزرگترین راز زندگی ما قانون جذب است. قانون جذب بیان می کند هر چیزی مشابه خود را جذب می کند. بنابراین وقتی تو راجع به چیزی فکر می کنی، در عین حال مشابه همان افکار را بسوی خودت جذب می کنی. افکار، مغناطیسی هستند و بسامد دارد. وقتی افکاری در سرت بپرورانی، آنها بسوی کائنات فرستاده می شوند و بطور مغناطیسی تمام چیزهای مشابهی را که بسامدی یکسان دارند بسوی خود جذب می کنند.

هر چیزی بیرون فرستاده می شود، به منبع، یعنی خودت برمی گردد. تو حکم دکل مخابراتی انسانی را داری که با افکارت بسامدی را پخش می کنی. اگر دلت می خواهد چیزی را در زندگی تغییر دهی، با استفاده از تحول فکری، بسامد را تغییر بده. افکار فعلی خودت زندگی آینده ات را خلق می کند. در مورد هرچه بیشتر فکر کنی و بر آن تمرکز داشته باشی، بصورت زندگی ات بر تو ظاهر می شود.

نوشته های مرتبط

موفقیت می خواهید؟ باید به سمت آن حرکت کنید. عشق می خواهید باید به سمت آن حرکت کنید. باید توجه، تمرکز و انرژی خود را به امیالی که دارید بدهید تا قانون جذب آنها را مرتب و ردیف کرده و برایتان متجلی سازد.

اما اگر من تمام انرژی خود را بر روی کار جدیدی که به تازگی آغاز کرده ام بگذارم، چه می شود اگر همه چیز یک مرتبه خراب شود و هیچ چیز درست پیش رود و به نتیجه دلخواهی که می خواهم نرسم؟ و یا در مسائل عشقی مورد لطف و محبت طرف مقابل قرار نگیرم؟

این ها افکاری هستند که ما را از پیشروی به سمت جلو باز می دارند. البته اصلاً اشکالی ندارد که شما طرف منفی قضیه را نیز در نظر بگیرید، اما نباید اجازه دهیم که افکار منفی خط مشی زندگی مان را برایمان تعیین کنند. ما باید بدون توجه به مسائل جانبی به سوی رویاهایمان پیش برویم. همچنان که جلو می رویم ممکن است حتی اشتباه کنیم و به موانع غیر قابل گذری نیز برخورد کنیم اما این نحوه برخورد ما با مشلات و سختی ها هستند که ما را به نتیجه نزدیک تر می کنند و سبب می شوند که سرعتمان نسبت به گذشته بیشتر شود. در مورد شکست چطور؟ شکست چطور می تواند به ما در موفقیت کمک کند؟

برای شروع ابتدا باید متوجه شویم که شکست در حقیقت چه معنایی دارد.
خیلی جالب است طریقه ی محاسبه موفقیت هایی که ما خودمان در زندگی بدست می آوریم و موفقیت هایی که دیگران در زندگی بدست می آورند را با هم مقایسه کنیم. ما از حساب بانکی، متراژ ملک و املاک، حیطه قدرت، و پولدار بودن به عنوان مقیاس موفقیت و شکست استفاده می کنیم اما به واقع معنا و مفهوم موفقیت حقیقی را به درستی نمی دانیم.

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

51 − = 44