تـحـقـیـق کـن
تحقیق و مقالات دانش آموزی و دانشجویی

سوالاتی که شاید در هنگام سفارش برای شما پیش بیاید!

هزینه ثبت سفارش

در هنگام ثبت سفارش هزینه ای به مبلغ ۵۰۰۰ تومان از شما دریافت می گردد تا از سفارش های جعلی (فیک) جلوگیری به عمل آید ( توجه داشته باشید که این مبلغ بجز درمورد عدم توافق بر سر قیمت در سایر موارد  قابل برگشت نیست)

عدم توافق بر سر قیمت

ما تا حد امکان قیمت انجام پروژه شما را با کم ترین قیمت به شما اعلام میکنیم. اگر به هر دلیلی بر سر قیمت توافقی حاصل نشد نگران نباشید مبلغ پرداختی شما را با کسر کارمزد انتقال وجه به شما بر می گردانیم (اما در سایر شرایط باتوجه به هزینه های انتقال وجه، پیامک ، هزینه های سایت و … قابل برگشت نخواهد بود).

اطمینان از کیفیت پروژه ها

نگران نباشید پروژه هایی که شما قصد دارید آن را به ما تحویل دهید هر موضوعی که از ما بخواهید آن را به مسئول آن بخش ارجاع می دهیم. مجریان سایت تحقیق کن همگی از تجربه های کافی و بسیار خوبی بهره مند هستند. شما می توانید برای اطمینان از کیفیت کارهای ما قسمت هایی از نمونه کارهایی که توسط ما انجام شده را از طریق صفحه نمونه کارها مشاهده کنید.

هزینه کامل پروژه و نحوه پرداخت

هزینه و نحوه پرداخت بعد از استعلام از پروژه نویس به شما از طریق سامانه پیامکی و ایمیل اطلاع داده می شود اگر بر سر قیمت توافق شد  از قسمت عملیات پرداخت هزینه پروژه را واریز می کنید تا پروژه شما شروع بشه و تا حد امکان زود تر از زمان مورد نظر شما به شما تحویل داده بشود

تحویل سفارش در موعد مقرر

تحقیق کن ضمانت تحویل پروژه شما در زمان درخواستی شما را می کند.اگر به هر دلیلی پروژه ای که سفارش داده اید توسط ما آماده نشد جای نگرانی نیست ما وجه واریزی شما را  به حساب شما واریز می کنیم

فرم سفارش پروژه

در این قسمت شما مشخصات پروژه ای که می خواهید را باید با دقت و توضیحات مناسب ثبت کنید تا بررسی های ما در مورد پروژه شما با دقت بیشتری انجام شود.

  شماره تماس همراه*

  نوع سفارش را انتخاب کنید.

  عنوان پروژه

  نوع پروژه:

  سطح پروژه را انتخاب کنید.

  نوع منبع :

  شیوه رفرنس نویسی:

  تعداد صفحات

  زمان مورد نظر جهت تحویل گرفتن را انتخاب کنید.

  آیا می خواهید درازای 10% تخفیف، تحقیق ومقاله شما در سایت منتشر شود؟

  توضیحات تکمیلی در رابطه با پروژه

  فایل ضمیمه (ارسال فایل نمونه یا فایل اصلی)

  سوال امنیتی: